Sport"Ośrodek wiceburmistrzów" wysoko rozgromił dwukrotnych mistrzów Ostródy

“Ośrodek wiceburmistrzów” wysoko rozgromił dwukrotnych mistrzów Ostródy

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Pierwsza drużyna GKS Grunwald została liderem po 5. kolejce spotkań ALTS. Było to możliwe, bo przełożony został mecz prowadzącego do tej pory Polkardu. Wysoką porażką zakończył się występ debiutantów z Ornety.

W hali OCSiR rywalizacja w rozgrywkach ALTS robi się coraz ciekawsza / Fot. Marcin Tchórz

W 5. kolejce spotkań Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego nie dane było zagrać prowadzącemu w tabeli Polkardowi, ponieważ rywal z Dywit poprosił o przełożenie meczu. Skorzystali z tego pingpongiści pierwszej drużyny Grunwaldu, którzy mieli dotychczas tę samą liczbę zwycięstw i punktów w dorobku. Pingpongowi rycerze spod Grunwald wykorzystali okazję, bo grali z młodzieżą z Table 4FUN Gwiździny Junior. Pierwsza ekipa GKS poważnie potraktowała młodszych rywali i wygrała bez strat, to znaczy 10:0. Dzięki temu najbliższy tydzień Grunwald spędzi na fotelu lidera.

Z przytupem w 5. kolejce ALTS przy stołach w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji po punkty poszła drużyna Ośrodka Faltyjanki. Ekipa przez niektórych zwana “Ośrodkiem wiceburmistrzów” – grają tam zastępcy burmistrza Ostródy Zenon Kastrau i Artur Gromko – bez znieczulenia potraktowała drużynę dwukrotnych drużynowych mistrzów Ostródy. Olsztynianie z Erjot Plandeki przegrali Ośrodkiem 2:8. Nie poradzili sobie trzecioligowcy z Budomu Orneta, których “rozjechał” Auto Serwis Iława Team.

Wyniki 5. kolejki ALTS: Geo-Info Morąg- Flesz 8:2, Table 4FUN Gwiździny Junior - GKS Grunwald I 0:10, Table 4FUN Gwiździny 1 - GKS Grunwald III 4:6, Auto Serwis Iława Team - Budom Orneta 9:1, Erjot Plandeki - Ośrodek Faltyjanki 2:8, Szybcy i Wściekli - GKS Grunwald II 2:8, Radisson Ostróda - Lucrativus 9:1, Servo Ostróda - EM Ostróda 3:7, Dywity - Polkard (mecz przełożony)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie