SportJedynka KODO po przerwie zagrała skutecznie i pokonała młodzież...

Jedynka KODO po przerwie zagrała skutecznie i pokonała młodzież z Kwidzyna

-

- Reklama -

PIŁKA RĘCZNA. Młodzi szczypiorniści z Kwidzyna w meczu I ligi po pierwszej połowie prowadzili z Jedynką KODO Morąg. Sensacja wisiała w powietrzu, ale nie pozwolili na to morążanie, odrobili straty ze znaczną nawiązką.

Na koniec roku dobrą skutecznością błysnął zdobywca 10 bramek Grzegorz Kozłowski (z piłką) / Fot. Marcin Tchórz

Młodzież z Kwidzyna, w której składzie występują dwaj wychowankowie ostródzkiego KS PLAY – obrotowy Oskar Lewandowski i rozgrywający Andrzej Piech – odważnie wyszła na mecz Jedynką KODO. Gospodarze skutecznie realizowali plan nakreślony przez ich trenerów i punktowali rywali z Morąga. Natomiast morążanie – jakby nie do końca skoncentrowani na robocie – początek odpuścili, tradycyjnie mieli kłopoty ze skutecznością i na przerwę schodzili z trzybramkową stratą.

Spotkanie w szatni okazało się jednak bardzo owocne. Szkoleniowcy Jedynki KODO przypomnieli swoim podopiecznym o co chodzi w piłce ręcznej i że celem w Kwidzynie jest zwycięstwo. Zespół z Morąg szybko po przerwie zabrał się do odrabiania strat, zneutralizowani zostali najskuteczniejsi zawodnicy z Kwidzyna. Przewaga gospodarzy szybko stopniała, a  z każdą upływającą minutą meczu Jedynka KODO odjeżdżała kwidzyńskiego młodzieży. Spora w tym zasługa mega skutecznych w tym meczu Grzegorza Kozłowskiego i Wojciecha Golksa, pierwszy rzucił 10, a drugi 9 bramek. Dołączyli do tego pozostali z podopiecznych Krzysztofa Farjaszewskiego i Jedynka KODO w Kwidzynie pokonała rywala z dolnych rejonów tabeli różnicą 9 bramek.

USAR Kwidzyn – Jedynka KODO Morąg 28:37 (19:16) 
Jedynka KODO: Pikura, Zalewski – Kozłowski (10), Golks (9), Daćko (5), Jasowicz (4), Sowiński (3), Liszewski (2), Giżyński (1), Idzikowski (1), Ośko (1), Rogala (1), Deptuła, Frydrychowicz, Latarski
Fot. zprp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie