SportW Samborowie ekipa No Name po karnych zdobyła puchar...

W Samborowie ekipa No Name po karnych zdobyła puchar wójta gminy Ostróda

-

- Reklama -

HALOWA PIŁKA NOŻNA. Zmodernizowana hala sportowa w Samborowie była areną zmagań podczas piłkarskiego turnieju o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Spośród ośmiu drużyn najlepsza była No Name i zgarnęła główne trofeum.

Drużyna No Name zdobyła puchar wójta gminy Ostróda Bogusława Fijasa / Fot. Archiwum organizatora

Kiedyś nie było hal i było wielu chętnych do piłkarskiej rywalizacji w na parkiecie. Teraz są obiekty, ale zebrać zainteresowanych udziałem w rozgrywkach ligowych pod dachem nie jest łatwą sprawą. Dlatego też coraz częściej organizatorzy wychodzą z propozycją rywalizacji w turniejach.

Po kilku latach organizacji Gminnej Ligi Halowej w Samborowie organizatorzy odeszli od tej formuły. W tym sezonie wyszli z propozycją udziału w turniejach halowych i pierwszy właśnie odbył się w sali sportowej przy Zespole Szkół w Samborowie. Na parkiecie w turnieju o Puchar Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa wystartowało osiem zespołów.

Wśród uczestników spora liczba zawodników, których w poprzednich latach można było spotkać w rozgrywkach GLH. Zaczęli od fazy grupowej, później był eliminacyjny etap gier w fazie pucharowej. Do finału dotarli piłkarze Góry Idzbark i No Name. W regulaminowym czasie gry na remis, a serię rzutów karnych lepiej wykonywali zawodnicy No Name i zdobyli główne trofeum. Na 3. miejscu rywalizację w Samborowie zakończyli zawodnicy WAKS Turznica.

Po nagrody indywidualne sięgnęli: Łukasz Świgoń (WAKS) – król strzelców za zdobycie 7 bramek; Piotr Rosłoniec (No Name) – najlepszy bramkarz.

Łukasz Świgoń (w środku) został królem strzelców turnieju / Fot. Archiwum organizatora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie