SportZespół spod Grunwaldu nie przegrywa, z kompletem punktów lideruje...

Zespół spod Grunwaldu nie przegrywa, z kompletem punktów lideruje w ALTS

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Osiem rozegranych meczów i tyleż wygranych. Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą pingpongiści Grunwaldu I i utrzymują się na pozycji lidera w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego.

Rywalizacji pingpongistów amatorów o drużynowe mistrzostwo Ostródy odbywa się w dwóch salach / Fot. Archiwum organizatora

Dotychczasowe rozstrzygnięcia w rozgrywkach ALTS pokazują, że znowu drużynowym mistrzem Ostródy może zostać zespół spoza Ostródy. Przez ostatnie dwa sezony rywalizację w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zdominowali pingpongiści Erjot Plandeki Olsztyn. Tymczasem w sezonie 2023/24 na razie po mistrzostwo zmierzają tenisiści stołowi pierwszego zespołu GKS Grunwald. Ale skoro w pierwszej trójce klasyfikacji indywidualnej ma się dwóch zawodników – Szymon Borkowski (lider) i Leszek Wojda (trzeci) – to trudno się temu dziwić.

Dzień konia w 9. kolejce spotkań ALTS miał występujący w Geo-Info Morąg Robert Zaborowski. W spotkaniu z Dywitami wygrał wszystkie spotkania, w których zagrał, dzięki temu morążanie mogli radować się ze zwycięstwa. Na własną prośbę punkty stracił Grunwald III, który prowadził już 4:1 z Servo. Jednak Henryk Tadejewski i jego kompani z ekipy Servo zabrali się do roboty i zakończyli ten pojedynek remisowo.

Wyniki 9. kolejki: Table 4Fun Gwiździny Junior - Polkard 0:10, Geo-Info Morąg - Dywity 6:4, Table 4Fun Gwiździny I - Szybcy i Wściekli 5:5, Auto Serwis Iława Team - GKS Grunwald II 7:3, Radisson Ostróda - Budom Orneta 7:3, EM Ostróda - GKS Grunwald I 2:8, Servo Ostróda - GKS Grunwald III 5:5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie