SportDwoje ostródzkich żaków z szansami na ćwierćfinał 3. Grand...

Dwoje ostródzkich żaków z szansami na ćwierćfinał 3. Grand Prix Polski

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Julia Szarmach i Antoni Szarmach zagrają w ostatnim dniu rozgrywanego w Ostródzie turnieju 3. Grand Prix Polski żaków. W niedzielę o poranku w hali OCSiR oboje powalczą o ćwierćfinał.

Część ekipy żaków Energa-Morliny Ostróda, którzy zagrali w 3. Grand Prix Polski w Ostródzie / Fot. Marcin Tchórz

Wśród 200 uczestników rozgrywanego w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji turnieju GP Polski żaków było czternaścioro zawodników Energa-Morliny Ostróda. W drugim dniu o kwalifikacje do kolejnych faz turniejowej rywalizacji walczyła ósemka ostródzkich pingpongistów.

Z tego grona przepustki do niedzielnych występów w hali OCSiR wywalczyli sobie Julia Szarmach i jej brat Antoni. Oboje w niedzielę o poranku powalczą o awans do ćwierćfinału. Tymczasem podczas sobotnich zmagań swoje starty zakończyli wśród żaczek Maria Czokajło (miejsca 49.-52.) oraz Marysia Licznerska (25.-32.). Sobota była ostatnim dniem występów w 3. GP Polski dla kilu żaków Energi-Morliny: Antoni Sadowski (17.-24.), Michał Orłowski (33.-40.), Paweł Jankowski (53.-56.).

W niedzielę w hali OCSiR rywalizacja o miejsca i mecze finałowe. Wstęp wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie