SportPiłkarki ręczne PLAY Ostróda zagrają w 1/16 mistrzostw Polski...

Piłkarki ręczne PLAY Ostróda zagrają w 1/16 mistrzostw Polski juniorek młodszych

-

- Reklama -

PIŁKA RĘCZNA. Drugi rok z kolei zawodniczki KS PLAY Ostróda zagrają w centralnej fazie rozgrywek juniorek młodszych. Ostródzkie szczypiornistki zakwalifikowały się 1/16 finału mistrzostw Polski juniorek młodszych.

Piłkarki ręczne PLAY Ostróda zajęły 2. miejsce w województwie i zagrają w 1/16 mistrzostw Polski / Fot. Archiwum

Przed ostatnim meczem rundy zasadniczej Ligi Wojewódzkiej Juniorek Młodszych piłkarki ręczne ostródzkiego PLAY miały szansę na tytuły mistrzyń Warmii i Mazur. Żeby tak się stało musiały odnieść zwycięstwo w spotkaniu wyjazdowym z Truso Elbląg. Jak przystało na konfrontację dwóch najlepszych zespołów województwa pojedynek miał wyrównany przebieg. Jednak przez większość meczu na plusie były szczypiornistki z Elbląga. Na przerwę schodziły z dwubramkową przewagą. W drugiej połowie elblążanki kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie i zakończyły spotkanie zwycięsko 33:30. Porażka oznaczała, że KS PLAY Ostróda wywalczył srebrne medale.

Z 2. miejsca ostródzianki uzyskały kwalifikację na turniej 1/16 finału mistrzostw Polski. O awans do kolejnego etapu mistrzowskich zmagań juniorki młodsze KS PLAY Ostróda powalczą w Brodnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie