SportKormoran Zwierzewo jednak zostaje w okręgówce, Orzeł został...

Kormoran Zwierzewo jednak zostaje w okręgówce, Orzeł został ukarany walkowerem

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Rekordowo krótka była degradacja do klasy A Kormorana Zwierzewo. Nie trwała nawet dobę. Okazało się, że Orzeł Janowiec Kościelny został ukarany walkowerem za grę nieuprawnionego zawodnika.

Mega krótka była radość piłkarzy, działaczy i fanów Orła z awansu do okręgówki / Fot. Mariusz Gardecki
  • – Od pierwszego gwizdka meczu rewanżowego w Kucach wiedziałem, że będzie dobrze cokolwiek się nie wydarzy ma boisku – powiedział Tomasz Chądzyński, który do środy był trenerem Kormorana.
  • W wyjściowym składzie Orła pojawił się piłkarz, który miał na koncie osiem żółtych kartek. To znaczy, że nie mógł zagrać w rewanżowej konfrontacji. Tymczasem piłkarz rozegrał 84 minuty. Na boisku Orzeł wygrał 3:0 i w Kucach kibice i piłkarze Orła świętowali awans do okręgówki.
  • Zaraz po zakończeniu spotkania zwierzewianie wystąpili o weryfikację składu gospodarzy. Ich podejrzenia znalazły w czwartek potwierdzenie w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej.
  • W związku z powyższym wynik został zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Kormorana. To oznacza, że zespół ze Zwierzewa pozostaje w klasie okręgowej. Natomiast Orzeł przez własne niedopatrzenie kolejny sezon spędzi w regionalnej Serii A.

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze, że tak to związek nie mógł zrobić fikołka, bo jakby komuś wpie*dol spuścili to jeszcze by i dowalili i zwyciężyli walkowerem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie