RegionMieszkańcy Lubajn, Nowego Siedliska i Zwierzewa na zakupy ruszą...

Mieszkańcy Lubajn, Nowego Siedliska i Zwierzewa na zakupy ruszą do Dino

-

- Reklama -

GMINA OSTRÓDA. Ogólnopolska sieć sklepów spożywczych rozszerza swój zasięg na terenie ostródzkiej gminy. W Lubajnach rozpoczęła się budowa kolejnego marketu dla marki Dino.

Przy drodze do Ostródy rozpoczęła się w Lubajnach budowa marketu należącego do sieci Dino / Fot. Marcin Tchórz

Swoją ekspansję w gminie Ostróda ta ogólnopolska sieć rozpoczęła w Samborowie, gdzie powstał pierwszy market. Z zachodnich rejonów gminnego samorządu sieć przeniosła się w kierunku centrum. Kolejne markety powstały w Szyldaku i Pietrzwałdzie.

Przeciągnęły się trochę kwestie administracyjne w przypadku budowy kolejnego sklepu, który miał być zlokalizowany w Lubajnach. Formalności zostały wreszcie dopełnione i właśnie z kopyta ruszyły prace ziemne na terenie, gdzie za kilka miesięcy będzie można robić zakupy w sklepie z grupy Dino. Market będzie blisko drogi do Ostródy, tak że mieszkańcy Lubajn, Nowego Siedliska lub Zwierzewa w drodze do lub z pracy będą mogli zrobić zakupy.

Dino w Lubajnach będzie jednym z około 300 sklepów jakie właściciele sieci zaplanowali otworzyć w tym roku w Polsce. Ta ogólnopolska sieć handlowa celuje w lokalizacje w małych miejscowościach, ale planowane są również otwarcia w większych miastach. Następny w kolejności na terenie gminy Ostróda czeka sklep w Wałdowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie