SportTęcza pokonała Zalew i gra dalej w pucharze, wysokie...

Tęcza pokonała Zalew i gra dalej w pucharze, wysokie porażki Grunwaldu i Góry

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Tęczy Miłomłyn wykonali plan, we Fromborku awansowali do 1. rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Grad goli obejrzeli kibice na boiskach we Frygnowie i Idzbarku.

Zespół Grunwaldu Gierzwałd w pojedynku z iławskim Jeziorakiem przegrał aż 1:12 / Fot. Mariusz Gardecki

W tygodniu nazwisko Marcina Jakubowskiego było wymieniane jako zawodnika, którego może zabraknąć w nowym sezonie w zespole miłomłyńskiej Tęczy. Na szczęście spekulacje mają to do siebie, że czasami nie znajdują potwierdzenia. Tak też było w przypadku pomocnika Tęczowych. Jakubowski zagrał w meczu wstępnej rundy WPP we Fromborku z Zalewem i okazał się mężem opatrznościowym zespołu z Miłomłyna. Beniaminek klasy okręgowej w starciu A-klasowiczem miał prowadzić grę, dominować i wyjść zwycięsko z tej konfrontacji.

Podopieczni Piotra Zająca byli lepsi nad Zalewem Wiślanym, a do tego dobrze usposobiony strzelecko był wspomniany wcześniej Jakubowski. Ten, którego miało rzekomo nie być ustrzelił hat-trick, jedno trafienie dołożył Wiktor Maracki i Tęcza zameldowała się w kolejnej rundzie WPP.

Zalew Frombork - Tęcza Miłomłyn 2:4 
Bramki dla Tęczy: Marcin Jakubowski 3, Wiktor Matracki
Piłkarze B-klasowej Góry Idzbark (zielone stroje) zostali rozgromieni przez Polonię Pasłęk / Fot. Mariusz Gardecki

W pozostałych dwóch spotkaniach pucharowych z udziałem naszych zespołów padło ponad 20 goli. Aż 13 padło ich na boisku we Frygnowie, gdzie Grunwald Gierzwałd podejmował czwartoligowego Jezioraka Iława. Przez 37 minut gospodarze remisowali 0:0. Jednak jak już worek z bramkami rozwiązał się, to do przerwy iławianie prowadzili 4:0. Po przerwie piłkarze z Iławy rozkręcili się jeszcze bardziej i do wcześniejszego dorobku dołożyli jeszcze osiem trafień. Spotkanie zakończyło się porażką Grunwaldu 1:12, honorową bramkę zdobył Maciej Wachciński.

Jeszcze więcej goli padło na boisku w Idzbarku. Wysoko przegrała B-klasowa Góra Idzbark. Wyżej notowana Polonia Pasłęk wygrała aż 16:0.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie