SportJedynka KODO mocno zaczęła po przerwie i "odjechała" na...

Jedynka KODO mocno zaczęła po przerwie i “odjechała” na osiem bramek

-

- Reklama -

PIŁKA RĘCZNA. Szczypiorniści morąskiej Jedynki KODO zwycięsko rozpoczęli nowy rok i zakończyli pierwszą rundę. Morążanie we własnej hali w towarzystwie blisko 300 widzów pewnie pokonali PGE KPR Gryfino.

Morążanie zwycięsko rozpoczęli rok 2024, w meczu 12. kolejki I ligi pokonali PGE KPR Gryfino / Fot. Julka Grunwald Photography

Jedno spotkanie z pierwszej rundy zostawili sobie na nowy rok podopieczni Krzysztofa Farjaszewskiego. Spotkanie 12. kolejki I ligi w grupie w hali morąskiej SP 1 oficjalnie zakończyło pierwszą część rywalizacji w sezonie 2023/24. Do Morąga przyjechali szczypiorniści PGE KPR Gryfino. Oba zespoły z podobnym potencjałem i niedaleko od siebie w pierwszoligowej tabeli.

Do hali morąskiej “Jedynki” tradycyjnie przybyło nadkomplet punktów, według wyliczeń organizatorów na trybunach zasiadło 295 fanów szczypiorniaka. Pierwsza część spotkania wyrównana, zakończyła się tylko jednobramkową przewagą gospodarzy.

Jednak spotkanie w przerwie z trenerem Farjaszewskim dobrze podziałało na morążan. Na druga część spotkania wyszli jakby podkręceni po spożyciu “energetyka”. Przeprowadzili cztery bramkowe akcje, a samo przez cztery minuty nie stracili żadnej bramki. Uzyskanej przewagi zespół Jedynki KODO już nie wypuścił z rąk. Stopniowo szczypiorniści z Morąga dokładali kolejne trafienia, kontrolując przebieg wydarzeń na parkiecie. Po 60 minutach rywalizacji Jedynka KODO rozstrzygnęła spotkanie na swoja korzyść z przewagą aż ośmiu bramek.

Jedynka KODO Morąg - PGE KPR Gryfino 39:31 (19:18) 
Jedynka KODO: Pikura, Zalewski – Liszewski 1, Jastrzębski 1, Latarski, Ośko 4, Idzikowski 1, Kozłowski 6, Golks 6, Frydrychowicz, Sowiński 3, Deptuła, Rogala 2, Gierszewski, Daćko 7, Jasowicz 8

Tymczasem już w najbliższą środę kolejne emocje w hali SP 1 w Morągu. O godz. 20 mecz drugiej rundy Orlen Pucharu Polski, w którym Jedynka KODO podejmie zespół z ORLEN Superligi Zepter KPR Legionowo.

W środę 24 stycznia o godz. 20 kolejne emocje czekają kibiców Jedynki KODO Morąg / Fot. Julka Grunwald Photography

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie