SportHuragan ograł juniorów, MKS Miłakowo lepszy od Kormorana, siódemka...

Huragan ograł juniorów, MKS Miłakowo lepszy od Kormorana, siódemka LKS Tyrowo

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Dzięki dwóm golom Igora Kocia Huragan Morąg wygrał z juniorami Olimpii Elbląg. A-klasowy MKS Miłakowo pewnie pokonał Kormorana Zwierzewo. Ostro postrzelali piłkarze z Tyrowa i ograli Torpedę Rożental.

W sparingu z Torpedą Rożentali piłkarze LKS Tyrowo zdobyli siedem goli / Fot. FB LKS Tyrowo

Piątym rywalem piłkarzy morąskiego Huraganu podczas zimowych przygotowań byli juniorzy Olimpii Elbląg. Zespół Tomasza Sambora dobrze poradził sobie ze starającymi się grać wysokim pressingiem młodymi elblążanami. Morążanie dobrze radzili z tym co zaproponowali im przeciwnicy i sprawnie wychodzili spod presji. Piłkarze z Morąga zdecydowanie lepiej radzili sobie w tzw. fazach przejściowych. Zespół z Huraganu dwa razy “skaleczył” swoich rywali w pierwszej części gry. Oba gole juniorom Olimpii strzelił najpopularniejszy piłkarz powiatu ostródzkiego 2023 Igor Koć. Przygotowujący się do matury zawodnik Huraganu pierwszy raz bramkarza z Elbląga pokonał w 15. min, a drugiego “gola do szatni” strzelił w 45. min.

Olimpia Elbląg (juniorzy) - Huragan Morąg 1:2 (0:2)

Kormoran Zwierzewo – podobnie jak Huragan przygotowujący się do rozgrywek rundy rewanżowej w grupie 2 klasy okręgowej – na bocznym boisku przy ul. 3 Maja w Ostródzie rozegrał sparing z A-klasowym MKS Miłakowo. Piąty zespół grupy 2 klasy A z przytupem rozpoczął rywalizację ze zwierzewianami. Miłakowianie dobrze rozegrali pierwszy stały fragment gry i szybko wyszli na prowadzenie. Drugą bpołowę A-klasowicze z Miłakowa rozpoczęli równie mocno i po kolejnym stałym fragmencie podwyższyli prowadzenie. – Zaprezentowaliśmy się dobrze, zagraliśmy kilka fajnych akcji, było pobiegane, wynik korzystny choć na tym etapie jest sprawą drugorzędną. Sprawdziliśmy czterech kandydatów do gry w naszym zespole, jeden strzelił bramkę. Dobre zakończenie kolejnego mikrocyklu przygotowań – skomentował Dariusz Giemza, trener MKS Miłakowo.

Kormoran Zwierzewo - MKS Miłakowo 1:4 (0:1) 
Bramki dla MKS Miłakowo: Sebastian Kozłowski 2, Daniel Giemza, testowany
Na bocznym boisku przy ul. 3 Maja tyrowianie przetestowali B-klasowicza z Rożentala / Fot. FB LKS Tyrowo

B-klasowa Torpeda Rożental była kolejnym rywalem sparingowym LKS Tyrowo. Tyrowianie zimą w sparingach strzelają bramki jak na zawołanie i nie inaczej było tym razem. W końcu podopieczni Łukasza Goździejewskiego nie musieli wytężać wzroku, ponieważ zagrali przy świetle dziennym. W tych warunkach najlepiej wyostrzony wzrok na bramkę rywali miał Konrad Manista, który aż trzy razy pokonał bramkarz Torpedy. Poza tym po golu dołożyli: Michał Rutkowski, Dominik Szytniewski, Tomasz Froehlich i Przemysław Różycki.

LKS Tyrowo - Torpeda Rożental 7:1 (3:1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie