SportGrunwald źle zaczął mecz z Faltyjankami, ale wysoko wygrał...

Grunwald źle zaczął mecz z Faltyjankami, ale wysoko wygrał i lideruje w I lidze

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Trwa rywalizacja o drużynowe mistrzostwo Ostródy amatorów. W 22. kolejce spotkań szlagierowe starcie Grunwaldu I z Faltyjankami zakończyło się przekonującym zwycięstwem tej pierwszej ekipy.

Najważniejsze to bez względu na wynik umieć stanąć obok siebie, zbić piątkę i zrobić wspólną fotkę / Fot. Archiwum organizatora

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego (ALTS) od drużynowe mistrzostwo Ostródy wkraczają w decydującą fazę rywalizacji o miejsca medalowe. Przed środową kolejką spotkań w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zanosiło się na spore emocje w starciu Grunwaldu I z Ośrodkiem Faltyjanki. Rywalizacja zaczęła się ciekawie, bo pierwsze gry zwycięsko zakończyli pingpongiści OF i prowadzili 2:0. Jak się później okazało były to pierwsze i ostatnie wygrane Faltyjanek. Rycerze pingpongowi spod Grunwaldu w kolejnych pojedynkach zdominowali rywalizację, zwyciężyli osiem z kolei, odnieśli 19. ligowe zwycięstwo i są na dobre drodze po tytuł mistrzów Ostródy. Jednym z motorów napędowych Grunwaldu w tym spotkaniu był Szymon Witkowski, który wywalczył komplet punktów. Pozostałe pojedynki pierwszoligowców bez historii, faworyci spokojnie powiększyli swój dorobek punktowy.

Na drugim froncie współzawodnictwa remisem zapachniało z konfrontacji ostródzkiego Servo z Grunwaldem II. “Instruktorzy” z Servo przy wyniku meczu 4:5 w ostatnim secie ostatniej gry prowadzili 8:4. Wydawało się będzie remis, ale nic z tych rzeczy. Druga ekipa Grunwaldu odrobiła tę niewielką stratę i przechyliła losy meczu na swoją korzyść, kończąc rywalizację zwycięsko.

Wyniki 22. kolejki ALTS, I liga: Grunwald I - Ośrodek Faltyjanki 8:2, Dywity - Polkard 3:7, EM Ostróda - Erjot Plandeki 3:7, Geo-Info Morąg - Auto Serwis Iława Team 2:8; II liga: Grunwald II - Servo Ostróda 6:4, Budom Orneta - Grunwald III 5:5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie