RegionNie będzie debaty przed drugą turą, tylko Rafał Dąbrowski...

Nie będzie debaty przed drugą turą, tylko Rafał Dąbrowski był zainteresowany

-

- Reklama -

OSTRÓDA. Nie przeprowadzimy debaty kandydatów przed drugą turą wyborów na urząd burmistrza Ostródy. Zainteresowanie udziałem wyraził Rafał Dąbrowski. Sztab Ryszarda Kowalskiego nie udzielił nam odpowiedzi.

Rafał Dąbrowski (w środku) chciał wziąć udział w naszej debacie przed drugą turą wyborów na urząd burmistrza Ostródy / Fot. Marcin Ostrowski

Pierwsza w historii Ostródy debata telewizyjna kandydatów na urząd burmistrza, która była transmitowana na profilu FB NOS Portal miała dużą liczbę wyświetleń. Ostródzianie z zainteresowaniem obejrzeli i wysłuchali co do powiedzenia mieli kandydaci. Zapewne znaleźli się tacy widzowie-internauci, którzy kilka dni przed pierwszą turą wyborów zmienili swoje zdanie i oddali głos na innego kandydata niż wcześniej planowali.

Idąc za ciosem chcieliśmy zorganizować debatę przed druga turą wyborów samorządowych, zaplanowaną na niedzielę 21 kwietnia. W tym etapie – wolą mieszkańców Ostródy – zmierzą się Rafał Dąbrowski (OstródaOdNowa) i Ryszard Kowalski (Koalicja Obywatelska).

Obu sztabom wyborczym kandydatów na urząd burmistrza Ostródy złożyliśmy ofertę udziału w debacie przed drugą turą. Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się jedynie odpowiedzi i deklaracji chęci udziału w debacie kandydata Rafała Dąbrowskiego. Sztab drugiego z kandydatów nie udzielił nam odpowiedzi.

Zatem z przykrością informujemy, że debaty przed drugą turą wyborów nie będzie.

Wielu internautów pytało o tę debatę i chciało zadać pytania kandydatom. Czekamy zatem na Wasze pytania, zadawajcie je w komentarzach pod postem na FB NOS Portal. W związku z tym, że zainteresowanie udziałem w naszej debacie wyraził Rafał Dąbrowski, to on w najbliższych dniach za pośrednictwem naszego portalu udzieli Wam odpowiedzi.

Siedmioro kandydatów na burmistrza uczestniczyło w pierwszej debacie telewizyjnej w historii Ostródy / Fot. Marcin Ostrowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie