SportPiłkarski weekend: Sokół u siebie z Unią, niepokonany wiosną...

Piłkarski weekend: Sokół u siebie z Unią, niepokonany wiosną Huragan zagra z Płomieniem

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. O siedemnaste ligowe zwycięstwo w tym sezonie powalczą piłkarze Sokoła Ostróda. W klasie okręgowej zwycięską passę wiosna będą chcieli podtrzymać piłkarze z Morąga. Zobaczcie kto z kim zagra w ten weekend w okręgówce, klasach A i B.

Piłkarze Sokoła podejmą Unię Susz na stadionie przy ul. 3 Maja / Fot. Marcin Tchórz

W sobotę o godz. 14 na stadionie przy ul. 3 Maja na boisko wybiegną piłkarze Sokoła i Unii Susz. Na papierze zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są ostródzianie, którzy zwycięstwem zrehabilitują się za ostatnią porażkę w Nowym Mieście Lubawskim. Trzy punkty pozwolą podopiecznym Andrzeja Burcharta na utrzymanie 2. miejsca.

O godz. 16 ciekawie zapowiada się spotkanie na stadionie przy ul. Żeromskiego w Morągu. Tam Huragan, który wiosną wygrał wszystkie mecze podejmie Płomień Turznica. Morążanie będą chcieli zrewanżować się za jesienną porażkę w Turznicy i podtrzymać zwycięską passę.

Lokalne derby czekają kibiców w Zwierzewie. Tam zmierzą się drugi od końca Kormoran z trzecią od końca Tęczą Miłomłyn. Poziom piłkarski może być odpowiedni do zajmowanych miejsc, ale emocje i sporo kolorowych kartek gwarantowane. Początek meczu o godz. 16.

Kolejne derby czekają kibiców w klasie A. W grupie 2 w sobotę o godz. 16 polecamy wybrać się do Turowa. Na Estadio Toronto tyrowianie podejmą ostatniego Warmińska Łukta.

Inne mecze naszych drużyn, klasa A, grupa 2: MKS Miłakowo – Ewingi Zalewo (niedziela, godz. 14), Kormoran Bynowo – Jastrząb Ględy ( sobota, godz. 16); grupa 3: Grunwald Gierzwałd – Orzeł Janowiec Kościelny (sobota, godz. 16.30), LZS Frednowy – Vel Dąbrowno (niedziela, godz. 14); klasa B, grupa 2: Góra Idzbark – Sparta Kwietniewo (niedziela, godz. 14), Zagłada Lisów – Mewa Smykowo (sobota, godz. 15.30), Żabianka Żabi Róg – Pogrom Aniołowo (sobota, godz. 16.30).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie