SportJaponia w hali OCSiR, kilkuset karateków walczyło w turnieju...

Japonia w hali OCSiR, kilkuset karateków walczyło w turnieju IKO Polish Open

-

- Reklama -

KARATE KYOKUSHIN. Wypełnić parking pod halą OCSiR przy Kościuszki i kilka okolicznych uliczek, potrafią tylko karatecy, którzy co roku przyjeżdżają do Ostródy. Czwarty raz wystartowali w turnieju IKO Polish Open.

IKOś, maskotka turnieju IKO Polich Open, cieszył się dużym wzięciem wśród fotoreporterów / Fot. Wojtek Chrząszcz

Ponad 20 lat temu, kiedy jeszcze zawody odbywały się w hali dawnego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego (MOS) przy ul. Piłsudskiego Artur Małż wysoko zawiesili organizacyjną poprzeczkę podczas organizacji Pucharu Warmii i Mazur. Już wtedy było wiadomo, że podczas wydarzeń organizowanych przez ostródzkich karateków nie ma miękkiej gry, że wysoka jakość oraz emocje są gwarantowane.

Tak też było w ten weekend w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie rozegrana została czwarta edycja IKO Polish Open. W 2023 roku turniej zorganizowany przez Ostródzki Klub Kyokushin Karate był drugi w Polsce pod względem frekwencji. Podczas tegorocznej edycji hala OCSiR znowu wypełniła się kilkoma setkami karateków w różnym wieku. Tradycyjnie rozegrane zostały zawody w konkurencjach kata i kumite. Jednak największe emocje towarzyszyły uczestnikom rywalizacji Young Lion Cup i ich rodzicom. Dla najmłodszych zawodników była to pierwsza okazja do współzawodnictwa na tatami. Jak podkreślali organizatorzy Młode Lwy to turniej dla najodważniejszych, ponieważ pierwsze kroki na macie to ogromne wyzwanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie