Na sygnaleTo nie była jazda z fantazją, kierowca passata próbował...

To nie była jazda z fantazją, kierowca passata próbował uniknąć zderzenia

-

- Reklama -

GMINA OSTRÓDA. Wracamy do tematu kolizji drogowej z 21 czerwca, do której doszło na drodze powiatowej w Durągu. Okazało się, że nie było to z winy kierowcy VW passata. On próbował uniknąć uderzenia w inne auto.

Kierowca passata próbował uniknąć zderzenia, dlatego uderzył w barierę mostu w Durągu / Fot. Internauta

Skontaktował się z nami kierowca volkswagena passata, który podzielił się z nami szczegółami wyników czynności przeprowadzonych przez policję. Przypomnijmy: 21 czerwca przed godziną 7 rano na drodze powiatowej w Durągu (gm. Ostróda) VW passat uderzył w barierę mostu i przewrócił się na bok.

Pisaliśmy o zdarzeniu TUTAJ.

Nikomu nic się nie stało, ale zdarzenie spotkało się z dużą liczbą różnych komentarzy. Po wyjaśnieniu sprawy napisał do nas kierowca passata z prośbą przedstawienie faktycznego przebiegu zdarzeń z poranka 21 czerwca. – Sytuacja wyglądała tak, że kobieta kierująca innym pojazdem wyjeżdżała swoim autem z drogi podporządkowanej – relacjonuje kierowca passata. – Wymusiła mi pierwszeństwo przejazdu i podczas omijania jej samochodu nie udało się wyprowadzić mojego auta i uderzyłem w barierki, zatrzymując się na volkswagenem na boku. Tak że nie był to efekt – jak było napisane – mojej jazdy z fantazją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie