SportPingpongiści Energa-Morliny na zgrupowaniu w Cetniewie trenują z kadrowiczami

Pingpongiści Energa-Morliny na zgrupowaniu w Cetniewie trenują z kadrowiczami

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

TENIS STOŁOWY. Piątka zawodników Energa-Morliny Ostróda przebywa nad morzem. Ostródzianie nad Bałtykiem nie odpoczywają. Pod okiem trenerów Tomasza Krzeszewskiego i Tomasza Sposoba przygotowują się do sezonu 2023/24.

Tenisiści stołowi Energa-Morliny Ostróda szykują się do rozgrywek I ligi w sezonie 2023/24 / Fot. Archiwum klubu

W Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie przygotowania do kolejnego sezonu w rozgrywkach I ligi rozpoczęli tenisiści stołowi Energa-Morliny Ostróda. W tygodniowym zgrupowaniu nad Bałtykiem bierze udział pięciu pingpongistów ostródzkiego pierwszoligowca: Kacper Petaś, Michał Małachowski, Łukasz Sokołowski, Kuba Kwapiś i Aleksander Majchrzak. Oko na naszych zawodników ma trener Tomasz Sposób. Na bieżąco baczenie na jakość pracy ostródzian ma też prezes ostródzkiego klubu i trener reprezentacji Polski Tomasz Krzeszewski.

– Pięciu naszych zawodników i trener Tomasz Sposób od 24 lipca do niedzieli przebywają w ośrodku przygotowań w Cetniewie – powiedział trener Krzeszewski. – Chłopaki mają świetne warunki do treningu, bo równolegle na zgrupowaniu przebywa tutaj reprezentacja Polski seniorów. Tak że są sparingpartnerzy na najwyższym poziomie sportowym, nic tylko pracować. Pozdrawiamy wszystkich naszych sympatyków i sponsorów.

Zgrupowanie we Władysławowie ekipa Energa-Morliny skończy w niedzielę. Później na dwa tygodnie ostródzianie zjadą do Ostródy, gdzie budowanie formy przed nowym sezonem I ligi będą kontynuować w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Rozgrywki sezonu 2023/24 ostródzcy pingpongiści rozpoczną we wrześniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze posty

Ponad dwie godziny strażacy gasili pożar gałęzi przy drodze między Łuktą a Dobrym Miastem

Prawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru, który rozświetlił okolicę wsi Maronie (gm. Łukta). W niedzielę przed północą sterta gałęzi przy drodze wojewódzkiej 530 została ugaszony.

Vel Dąbrówno u siebie pokonał Olimpię Kisielice, Iskra nadal jest liderem

W kratkę potoczyły się niedzielne mecze naszych A-klasowiczów. Ze zwycięstwa cieszyli się piłkarze z Dąbrówna. Przegrał Jastrząb Ględy. W klasie B w grupie 2 liderami pozostali piłkarze Iskry Smykówko.

Bez znieczulenia na Estadio Toronto, LKS Tyrowo rozgromił Kormorana Bynowo

Na Estadio Toronto nie ma miękkiej gry. Boleśnie przekonali się o tym piłkarze Kormorana Bynowo, którzy spotkanie z LKS Tyrowo zakończyli dwucyfrowym laniem. Na mecz nie pojechał Warmiak Łukta.

Sokół zrobił swoje i wygrał, wysoka porażka Tęczy i trener Zając zrezygnował

W okręgówce lider z Ostródy w Rybnie zagrał z ostatnim w tabeli Delfinem i pewnie wygrał. Trzy punkty zgarnął Płomień. Wysoko przegrały Kormoran, Huragan i Tęcza, która nie ma już trenera.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Na badania „Profilaktyka 40 Plus” rejestracja pod zmienionym numerem telefonu

Szpital w Ostródzie S.A. realizuje program zdrowotny ” Profilaktyka 40 Plus”. Od 4 września punkt pobrań zostanie przeniesiony do ostródzkiej przychodni lekarskiej przy ul. Kościuszki.

Nawóz Rudnoplon w mega promocji czeka w Rudnie na rolników i ogrodników

Powstaje z odpadów biodegradowalnych. Produkowany jest przez w ZUOK RUDNO i ma świetne właściwości zasilające glebę. Rudnoplon - można wykorzystywać jako nawóz i jest do nabycia w PSZOK-ach należących do ZUOK RUDNO.

Musisz przeczytać

Ponad dwie godziny strażacy gasili pożar gałęzi przy drodze między Łuktą a Dobrym Miastem

Prawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru, który rozświetlił okolicę wsi Maronie (gm. Łukta). W niedzielę przed północą sterta gałęzi przy drodze wojewódzkiej 530 została ugaszony.

Vel Dąbrówno u siebie pokonał Olimpię Kisielice, Iskra nadal jest liderem

W kratkę potoczyły się niedzielne mecze naszych A-klasowiczów. Ze zwycięstwa cieszyli się piłkarze z Dąbrówna. Przegrał Jastrząb Ględy. W klasie B w grupie 2 liderami pozostali piłkarze Iskry Smykówko.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie