SportPingpongiści Energa-Morliny na zgrupowaniu w Cetniewie trenują z kadrowiczami

Pingpongiści Energa-Morliny na zgrupowaniu w Cetniewie trenują z kadrowiczami

-

TENIS STOŁOWY. Piątka zawodników Energa-Morliny Ostróda przebywa nad morzem. Ostródzianie nad Bałtykiem nie odpoczywają. Pod okiem trenerów Tomasza Krzeszewskiego i Tomasza Sposoba przygotowują się do sezonu 2023/24.

Tenisiści stołowi Energa-Morliny Ostróda szykują się do rozgrywek I ligi w sezonie 2023/24 / Fot. Archiwum klubu

W Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie przygotowania do kolejnego sezonu w rozgrywkach I ligi rozpoczęli tenisiści stołowi Energa-Morliny Ostróda. W tygodniowym zgrupowaniu nad Bałtykiem bierze udział pięciu pingpongistów ostródzkiego pierwszoligowca: Kacper Petaś, Michał Małachowski, Łukasz Sokołowski, Kuba Kwapiś i Aleksander Majchrzak. Oko na naszych zawodników ma trener Tomasz Sposób. Na bieżąco baczenie na jakość pracy ostródzian ma też prezes ostródzkiego klubu i trener reprezentacji Polski Tomasz Krzeszewski.

– Pięciu naszych zawodników i trener Tomasz Sposób od 24 lipca do niedzieli przebywają w ośrodku przygotowań w Cetniewie – powiedział trener Krzeszewski. – Chłopaki mają świetne warunki do treningu, bo równolegle na zgrupowaniu przebywa tutaj reprezentacja Polski seniorów. Tak że są sparingpartnerzy na najwyższym poziomie sportowym, nic tylko pracować. Pozdrawiamy wszystkich naszych sympatyków i sponsorów.

Zgrupowanie we Władysławowie ekipa Energa-Morliny skończy w niedzielę. Później na dwa tygodnie ostródzianie zjadą do Ostródy, gdzie budowanie formy przed nowym sezonem I ligi będą kontynuować w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Rozgrywki sezonu 2023/24 ostródzcy pingpongiści rozpoczną we wrześniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Kilka kontenerów mieszkańcy Ostródy zapełnili zużytymi oponami

EKOLOGIA. Ostródzianie super zareagowali na możliwość bezpłatnego pozbycia się zużytych opon samochodowych. Podczas kilkugodzinnej akcji na miejsce zbiórki przywieźli ponad 12 ton tych odpadów.

IronMaciej Wiśniewski w Bydgoszczy płynął i pedałował, ale pobiegł najlepiej

TRIATLON. Maciej Wiśniewski z Ostróda Sport Team najszybciej zrobił połówkę... dystansu Ironmana. Podczas zawodów rozegranych w Bydgoszczy ostródzki IronMaciej wygrał i pobił rekord życiowy.

Pochodzący z Ostródy Krzysztof Wietek drugi raz mistrzem Polski w minifutbolu

MINIFUTBOL. Mamy wychowanka ostródzkiego Sokoła, który może wystąpić w rozgrywkach Ligi Mistrzów. To Krzysztof Wietek, który grę w piłkę zaczynał w Sokole, teraz mieszka na Śląsku i drugi raz z kolei został mistrzem Polski w minifutbolu.

Strażacki dzień w Brzydowie, piana party na boisku, odznaki dla druhów i zabawa

GMINA OSTRÓDA. W lipcu też można, bo nieważne kiedy, ważna jest dobra zabawa. Na boisku w Brzydowie spotkali się druhowie z miejscowej OSP. Okazją do spotkania był Strażacki Dzień Dziecka w Brzydowie.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Fighterzy spotkali się na zamku, razem trenowali i pomogli Marcelowi [FOTO]

OSTRÓDA. Wakacyjne zajęcia z trenerami i instruktorami różnych sztuk walki odbyły się na zamkowym dziedzińcu. We wspólnym treningu uczestniczył - na ławce - burmistrz Ostródy. Fighterzy pomogli też choremu Marcelowi.

KGW Durąg przygotowało golonkę na gofrze i wygrało pierwszy etap Bitwy Regionów

GMINA OSTRÓDA. Rozpoczęła się kolejna edycja kulinarnej Bitwy Regionów organizowanej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. W pierwszym etapie w Stawigudzie najlepiej gotowały panie z KGW w Durągu.

Musisz przeczytać

Kilka kontenerów mieszkańcy Ostródy zapełnili zużytymi oponami

EKOLOGIA. Ostródzianie super zareagowali na możliwość bezpłatnego pozbycia się zużytych opon samochodowych. Podczas kilkugodzinnej akcji na miejsce zbiórki przywieźli ponad 12 ton tych odpadów.

IronMaciej Wiśniewski w Bydgoszczy płynął i pedałował, ale pobiegł najlepiej

TRIATLON. Maciej Wiśniewski z Ostróda Sport Team najszybciej zrobił połówkę... dystansu Ironmana. Podczas zawodów rozegranych w Bydgoszczy ostródzki IronMaciej wygrał i pobił rekord życiowy.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie