SportLiderzy z Tyrowa wygrali derby w Ględach, podobnie jak...

Liderzy z Tyrowa wygrali derby w Ględach, podobnie jak MKS Miłakowo w Bynowie

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Sześć zwycięstw w tym sezonie mają już na koncie piłkarze LKS Tyrowo. Liderzy grupy 2 klasy A szósty komplet punktów zgarnęli w Ględach. W derbach powiatu w Bynowie Kormoran przegrał z MKS Miłakowo.

Liderzy z Tyrowa odnieśli wysokie zwycięstwo na boisku w Ględach / Fot. FB LKS Tyrowo

W 7. kolejce spotkań dwa spotkania z udziałem naszych drużyn występujących w grupie 2 klasy A były derbami powiatu ostródzkiego. Świadkami derbowych starć byli kibice w Ględach i Bynowie.

Liderzy z Tyrowa zawitali na obiekcie Jastrzębia Ględy. Do gminy Łukta piłkarze z gminy Ostróda wybrali się z zamiarem wydłużenia passy zespołu bez porażki. Jednak za główny cel tyrowianie postawili sobie zdobycie kompletu punktów. Podopieczni Łukasza Goździejewskiego ekspresowo zabrali się za realizację swojego planu meczowego. Minęło niewiele ponad 30 sekund spotkania, a LKS Tyrowo prowadził 1:0 po trafieniu Roco De Rosy. Kiedy na zegarku arbitra minęło 180 sekund rywalizacji w Ględach piłkarze z Tyrowa prowadzili już 2:0. Zanosiło się na ostre strzelanie w meczu Jastrzębiem. Tymczasem na kolejne bramki trzeba było czekać do drugiej połowy, ale kibice nie mieli powodów do narzekania, bo obejrzeli jeszcze pięć goli. Na uwagę zasługują dwa trafienia juniora Jakuba Żeberka w barwach LKS Tyrowo.

Jastrząb Ględy - LKS Tyrowo 1:6 
Bramki: Jakub Żeberek 2, Rocco De Rosa, Mariusz Gradys, Tomasz Froehlich - LKS Tyrowo; Daniel Sobota - Jastrząb
W Bynowie górą byli piłkarze MKS Miłakowo (granatowe stroje) / Fot. Mariusz Gardecki

Drugie z kolei zwycięstwo odnieśli piłkarze MKS Miłakowo. W sobotę wybrali się na powiatowe derby do Bynowa. Podopieczni Dariusza Giemzy przyjechali, zobaczyli i zwyciężyli czyli skutecznie zrealizowali plan trenera na to spotkanie. Zwycięstwo gości w Bynowie mogło i powinno być okazalsze, jednak skuteczność nie szła w parze z przyzwoitą grą miłakowian. Ostatecznie MKS Miłakowo wygrał w Bynowie 3:0 i umocnił się w środku ligowej klasyfikacji.

Kormoran Bynowo - MKS Miłakowo 0:3 
Bramki dla MKS Miłakowo: Piotr Małysa 2, Sebastian Kozłowski

W grupie 3 klasy A po pierwsze ligowe zwycięstwo sięgnęli piłkarze Grunwaldu Gierzwałd. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Strzegockiego na boisku we Frygnowie 2:1 wygrał z Fortuną Gągławki.

Występujący w grupie 4 Vel Dąbrówno w sobotnie popołudnie wybrał się na mecz do Łążyna. Spotkanie zakończyło się porażką Velu 1:4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie