SportPaulina Wiśniewska nie przegrywa w zawodowym oktagonie, wygrała na...

Paulina Wiśniewska nie przegrywa w zawodowym oktagonie, wygrała na gali w Radomiu

-

- Reklama -

MMA. Ostródzianka Paulina Wiśniewska z MMA Team Ostróda nabiera rozpędu wśród zawodowców. W piątkowy wieczór wygrała swoją drugą walkę zawodową podczas gali w Radomiu.

Paulina Wiśniewska ( z lewej) wygrała drugą walkę zawodową / Fot. Archiwum

Niniejszym nieobecność Pauliny Wiśniewskiej na ubiegłotygodniowej Gali i Balu Sportowca w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach uznajemy za usprawiedliwioną. Jak tłumaczyła triumfatorka 26. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2023 nie chciała się dekoncentrować przed galą w Radomiu.

Ostródzianka do piątkowej walki z Kingą Jendrasik przygotowywała się m.in. w Anglii pod okiem jednego z lepszych brytyjskich trenerów MMA.

Warto było, ponieważ podopieczna trenera Tomasza Sobczyńskiego w stu procentach zrealizowała plan na walkę w Radomiu. Celem było zwycięstwo i awans w hierarchii zawodowców na następny szczebel. Łatwo jednak nie było, ostródzianka stoczyła walkę na całym dystansie i wygrała na punkty po werdykcie sędziowskim.

Brawo Paulina! Czekamy na następne zwycięskie występy wśród profesjonalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie