Bez kategoriiNowy wójt w Grunwaldzie, po staremu w Małdytach, Łukcie...

Nowy wójt w Grunwaldzie, po staremu w Małdytach, Łukcie i Dąbrównie

-

- Reklama -

POWIAT OSTRÓDZKI. Jan Kacprzyk zostanie nowym wójtem gminy Grunwald. Dobrze została oceniona praca wójtów z Łukty, Małdyt i Dąbrówna. W drugiej turze wyłonieni zostaną burmistrzowie w Morągu i Miłakowie.

Jan Kacprzyk wygrał wybory w gminie Grunwald / Fot. Archiwum

Proces liczenia głosów mocno przeciągał się na terenie gminy Grunwald. Ostatecznie jednak w poniedziałek przed południem podane zostały oficjalne wyniki. Po Adamie Szczepkowskim, a następnie komisarzu Henryku Kacprzyku człowiekiem, który będzie zasiądzie w fotelu wójta w urzędzie w Gierzwałdzie będzie aktualny wicestarosta powiatu ostródzkiego Jan Kacprzyk.

Robert Malinowski został dobrze oceniony przez wyborców i będzie wójtem gminy Łukta / Fot. Marcin Tchórz

Bez zmian na fotelach wójtów w gminach Łukta, Dąbrówno i Małdyty. W pierwszej z wymienionych w kolejnej pięciolatce swój plan na rozwój samorządu będzie mógł realizować Robert Malinowski. Stary nowy wójt uzyskał poparcie na poziomie 62 procent głosów.

Piotr Zwaliński kolejną kadencję będzie rządził w gminie Dąbrówno / Fot. Marcin Tchórz

1018 wyborców z gminy Dąbrówno dobrze oceniło dotychczasową pracę Piotra Zwalińskiego. Stary wójt uzyskał mandat na kolejną kadencję, ciesząc się poparciem swoich mieszkańców na poziomie ponad 57 procent.

Marcin Krajewski wygrał wybory na stanowisko wójta gminy Małdyty / Fot. Marcin Tchórz

Plany na kolejną pięciolatkę w fotelu wójta może już zacząć realizować Marcin Krajewski. Pewnie wygrał wyborczą rywalizację w gminie Małdyty. Uzyskał zaufanie 62 procent głosujących mieszkańców. Druga tura będzie potrzebna do wyłonienia burmistrzów w Morągu i Miłakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie