Bez kategoriiBez znieczulenia na Estadio Toronto, LKS Tyrowo rozgromił Kormorana...

Bez znieczulenia na Estadio Toronto, LKS Tyrowo rozgromił Kormorana Bynowo

-

PIŁKA NOŻNA. Na Estadio Toronto nie ma miękkiej gry. Boleśnie przekonali się o tym piłkarze Kormorana Bynowo, którzy spotkanie z LKS Tyrowo zakończyli dwucyfrowym laniem. Na mecz nie pojechał Warmiak Łukta.

Liderzy z Tyrowa w tym sezonie strzelili już 48 bramek w ośmiu meczach / Fot. Archiwum LKS Tyrowo

Dobrze na własnym boisku bawią się liderzy z LKS Tyrowo. Na Estadio Toronto w meczu 8. kolejki grupy 2 klasy tyrowianie z należytym każdemu rywalowi szacunkiem potraktowali ekipę z Bynowa. Podopieczni Łukasza Goździejewskiego na murawę wyszli z jasno określonym celem i chyba przedmeczowy plan zrealizowali z nawiązką. Już po pierwszych 45 minutach wiadomo było, że Kormoran za wysoko nie podskoczy liderowi. Tyrowianie prowadzili 5:0 i na drugą część rywalizacji wyszli jeszcze bardziej nakręceni. Piłkarze LKS Tyrowo bardzo dobre wykorzystali okazję do poprawy swoich statystyk boiskowych w klasyfikacji strzelców. Ostatecznie zespół z gminy Miłomłyn z Estadio Toronto wyjechał z bagażem aż 11 straconych goli.

LKS Tyrowo - Kormoran Bynowo 11:0
Bramki: Mariusz Gradys 4, Marcin Rejman 2, Tomasz Froehlich 2, Damian Sałata, Tomasz Klimek, Radosław Gajewski

Komplet punktów po tej kolejce do swojego konta dopisali piłkarze MKS Miłakowo. Podopieczni Dariusza Giemzy w Młynarach zmierzyli się z Syreną. Miłakowianie bramkę za trzy punkty zdobyli po jednej z szybszych akcji w tym spotkaniu. Było to w pierwszej połowie. Akcję zaczął bramkarz Szymon Zalewski, który zaliczył asystę, długim podaniem uruchomił Daniela Giemzą, a ten zdobył jedyną bramkę. Jednak piłkarzom z Miłakowa chyba byłoby dziwnie i za ciasno na boisku gdyby mecz zakończyli w komplecie. Pod koniec pierwszej części gry jeden z nich w konsekwencji dwóch żółtych obejrzał czerwoną kartkę. Mimo tego całą drugą połowę MKS przetrwał bez strat i wrócił do Miłakowa z tarczą.

Syrena Młynary - MKS Miłakowo 0:1
Bramka: Daniel Giemza

Inne wyniki naszych drużyn w 8. kolejce klasy A: Burza Słupy – Grunwald Gierzwałd 3:2 (gole dla Grunwaldu: Maciej Wachciński 2), Agat Jegłownik – Warmiak Łukta 3:0 (walkower, goście nie przyjechali na mecz)