POWIAT OSTRÓDZKI. Kinga Wiśniewska, bardziej ostatnio kojarzona jako jedna z “żarówek” SIM RzeczJasna, została nową dyrektorką biura Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Kobiety górą w Stowarzyszeniu ZLOT. Wcześniej do września ubiegłego roku dyrektorem była Marlena Rogowska. Od poniedziałku nową dyrektor biura ZLOT została Kinga Wiśniewska. Ostatnio można było ją spotkać w roli reporterki telewizyjnej ReczJasna. Ale generalnie jest znana z prężnej działalności w stowarzyszeniach, instytucjach i organizacjach promujących m.in. region Mazur Zachodnich.

Na fanpage’u ZLOT czytamy: “jak sama mówi, choć się tu nie urodziła, jest bezgranicznie zakochana w naszym regionie, jego przyrodzie i historii. A od dziś swoje doświadczenie w pracy w sektorze pozarządowym, publicznym i biznesowym wnosi także do ZLOT-u”.

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Blisko 100 uczniów wybrało się na ryby nad Kanał Ostródzko-Elbląski [FOTO]

WĘDKARSTWO. Mimo że padał deszcz blisko setka młodych wędkarzy przyjechała na ryby do gminy Miłomłyn. Na Kanale Ostródzko-Elbląskim rozegrane zostały mistrzostwa Warmii i Mazur w wędkarstwie spławikowym.

Z piłkarskiego piekła do nieba poszybował Sokół na boisku w Turznicy

PIŁKA NOŻNA. Prowadzić do przerwy 3:0 i zakończyć mecz porażką. Wygrać mimo takiej sobie gry. Siedem bramek. To wszystko było do zobaczenia w derbach powiatu ostródzkiego między Płomieniem a Sokołem.

LKS Tyrowo wysoko pokonał Kormorana, trwa zwycięska passa MKS Miłakowo

PIŁKA NOŻNA. Przez 43 minuty na boisku w Bynowie piłkarze LKS Tyrowo przeważali, ale nie mogli zdobyć gola. Zdobyli bramkę do szatni i później już poszło. Tymczasem siódme z kolei trzy punkty zdobył MKS Miłakowo.

“Rybka” zaczął, “Kalwa” skończył, Kormoran wygrał w Morągu, Unia zlała Tęczę

PIŁKA NOŻNA. Niemożliwe nie istnieje. Pokazali to walczący o pozostanie w klasie okręgowej piłkarze Kormorana Zwierzewo, pokonując na wyjeździe Huragan Morąg. Dziewiętnastą porażkę w sezonie poniosła Tęcza Miłomłyn.

Grunwald I liderem w walce o mistrzostwo, Budom ściga się z Grunwaldem II

TENIS STOŁOWY. Trudno powiedzieć kto zostanie drużynowym mistrzem Ostródy. Minimalne różnice są między prowadzącymi w I lidze ALTS Grunwaldem I, Polkardem i Faltyjankami. Podobnie sytuacja ma się w II lidze.

W sobotę Noc Muzeów na Polach Grunwaldu i w Galerii Sztuki Grunwaldzkiej

GMINA GRUNWALD. Nocne zwiedzanie muzeum? Czemu nie, tym bardziej, że za darmo. Taką okazję będą mieli goście, którzy w sobotę (11 mają) przybędą do Muzeum Bitwy pod Grunwaldem na doroczną Noc Muzeów.