PlebiscytWiemy kto na kogo głosował w 25. Plebiscycie na...

Wiemy kto na kogo głosował w 25. Plebiscycie na Sportowców Powiatu Ostródzkiego

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

PLEBISCYT. Ależ to był finisz wyścigu na lajki w 25. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. Tymczasem zobaczcie jak głosowali członkowie Kapituły 25. Plebiscytu.

Już w piątek w Hotelu Anders poznamy wszystkich laureatów 25. Plebiscytu / Fot. Dawid Foto Studio

Dobiegło końca głosowanie podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. W tym roku plebiscytowy wyścig odbywał się pod patronatem honorowym starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego. Natomiast podczas 25. Plebiscytu sponsorem tytularnym jest firma Animex-Morliny, której dyrektorem zarządzającym jest Zbigniew Nidzgorski.

Rywalizacja o palmę pierwszeństwa w głosowaniu internetowym na naszym profilu facebookowym był godny największych fighterów. Walka toczyła się do ostatnich minut o 1. miejsce w wyścigi na polubienia. Najlepsi przekroczyli grubo ponad 600 lajków. O tym kto wygrał głosowanie facebookowiczów zdecydowało kilkanaście głosów. Podobnie było w dwóch pozostałych kategoriach – Piłkarza Powiatu Ostródzkiego i Najpopularniejszy Klub Sportowy – aczkolwiek tam liderzy na finiszu mieli dość bezpieczną przewagę. Na razie podsumowujemy wszystkie głosowania i w poniedziałek po południu laureaci otrzymają od nas zaproszenia na Galę i Bal Sportowca, która odbędzie się 17 lutego w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Przypominamy jednak, że o ostatecznej klasyfikacji w dwóch kategoriach – Najpopularniejszy Sportowiec i Najpopularniejszy Piłkarz – na liście laureatów decydują nie tylko głosy oddane przez internautów. Do tego dochodzą głosy oddane przez kluby sportowe, które wzięły udział w 25. Plebiscycie oraz swoje punkty w ankietach przyznawała Kapituła. Zatem ciekawe jak głosowali przedstawiciele lokalnych klubów oraz przedstawiciele Kapituły plebiscytowej.

Zatem rzućmy okiem jak głosowało dwóch przedstawicieli naszej Kapituły, w której znaleźli się m.in. starosta ostródzki Andrzej Wiczkowski, przedstawiciel sponsora tytularnego Animex-Morliny Zbigniew Nidzgorski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, wójt gminy Ostróda Bogusław Fijas, zastępca burmistrza Morąga Leszek Biernacki, wójt gminy Dąbrówno Piotr Zwaliński czy prezes zarządu Hotelu Anders Tomasz Dowgiałło.

Piotr Zwaliński, wójt gminy Dąbrówno w głosowaniu pierwsze miejsca przyznał „swoim” sportowcom / Fot. Marcin Tchórz

Na lokalny patriotyzm podczas przyznawania punktów postawił wójt gminy Dąbrówno Piotr Zwaliński. Wprawdzie nie miał przedstawicieli swojego samorządu w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec, ale poradził sobie świetnie. Utrzymując dobrosąsiedzkie stosunki z gminą Grunwald 1. miejsce i 10 punktów przyznał reprezentantowi AMK Enduro Grunwald, specjalizującemu się w rajdach enduro Sebastianowi Bruździe. Natomiast w głosowaniu na Najpopularniejszego Piłkarza wybór wójta był dość czytelny. Na pierwszych trzech miejscach wpisał zawodników A-klasowego Velu, a najwięcej punktów wpisał przy nazwisku Dawida Szpejny.

Ciekawe, ale dość przewidywalne, było punktowanie w wykonaniu wójta gminy Ostróda Bogusława Fijasa.

– Gmina Ostróda wspiera sport i wszelkie inicjatywy oraz wydarzenia sportowe, które odbywają się na naszym terenie – mówi Bogusław Fijas, wójt gminy Ostróda. – Cieszymy się, że wspierani przez nasz samorząd sportowcy zdobywają medale na arenach krajowych i międzynarodowych. Dlatego najwięcej punktów w obu kategoriach przyznałem reprezentantom naszej gminy.

Bogusław Fijas, wójt gminy Ostróda najwięcej punktów przyznał najsilniejszemu człowiekowi gminy / Fot. Marcin Tchórz

W kategorii Najpopularniejszy Sportowiec na 1. miejscu w punktowaniu wójta znalazł się najsilniejszy człowiek gminy Ostróda, zdobywca złotych medali na Pucharze Świata w wyciskaniu sztangi leżąc Artur Wiśniewski z Grizzli Team Wirwajdy. Natomiast w kategorii Najpopularniejszy Piłkarz wójt przyznał punkty piłkarzom z klubów piłkarskich gminy Ostróda, ale najwięcej dostał Adrian Sadowski z Płomienia Turznica.

U nas właśnie trwa podsumowywanie waszych i naszych głosów. Jak już wcześniej pisaliśmy zaproszenia do laureatów trafią w poniedziałek. A ostateczną klasyfikację głosowania podczas 25. Plebiscytu poznamy na Gali i Balu Sportowca w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, To już w piątek 17 lutego o godz. 19.

NAGRODY ZA GŁOSY I POLUBIENIA NOS PORTAL

Sponsorzy 25. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ostródzkiego 2022 przygotowali kilka atrakcyjnych i cennych niespodzianek. Do jednego z uczestników naszej zabawy trafi klimatyzator produkcji szwedzkiej firmy INNOVA ufundowany przez ostródzką spółkę PREPRIM. Kolejną nagrodą dla naszych internautów będzie wizyta w salonie Golden Rose Tattoo, gdzie będzie można sobie sprawić tatuaż. Takich nagród mamy dwie. Poza tym jednemu ze szczęśliwców podarujemy też weekend dla dwóch osób w czterogwiazdkowym Hotel Zamek Ryn. Fundatorem tej nagrody jest nasz partner Hotel Anders w Starych Jabłonkach.

Ten klimatyzator trafi do jednego z głosujących / Fot. Archiwum

LISTY NOMINOWANYCH W KATEGORII SPORTOWIEC, PIŁKARZ, KLUB T

REGULAMIN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze posty

Kierowca miał 3 promile, jechał wężykiem po Drwęckiej, zatrzymał go przechodzień

Osobowy peugeot w poniedziałek po południu jechał całą szerokością ulicy Drwęckiej. Zaniepokoiło to jednego z mężczyzn, który zatrzymał nietrzeźwego kierującego, zabrał kluczyki i powiadomił policję.

Trzej zawodnicy Energa-Morliny w dwudziestce 1. Grand Prix Polski w Gliwicach

Rozpoczął się cykl turniejów Grand Prix Polski seniorów. Podczas inauguracyjnego w Gliwicach zagrali pingpongiści Energa-Morliny Ostróda. Najlepsze wynikowo zawody rozegrał Kuba Kwapiś.

Niedzielny koncert pełen gwiazd zakończy Warsztaty Gospel nad Jeziorakiem

Początek jesieni w Iławie zapowiada się energetycznie! Wszystko wskazuje na to, że w tym roku Warsztaty Gospel nad Jeziorakiem będą nie tylko jubileuszowe, ale i rekordowe, zatem i koncert finałowy przyniesie niezwykłe wrażenia.

Gofry ziemniaczane smakowały jurorom na 15. Mazurskim Dniu Ziemniaka

Woow! To było wydarzenie, które przyciągnęło do Kraplewa kilka tysięcy gości. Było pysznie, muzycznie i dopisała pogoda na 15. Mazurskim Dniu Ziemniaka. A najsmaczniejsze danie przygotowały panie z KGW Durąg.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Jeden punkt Płomienia w Rudzienicach, Góra wygrała pierwszy mecz w sezonie

Dwa zwycięstwa i trzy remisy, niepokonani na wyjazdach są piłkarze Płomienia Turznica. W niedzielę zremisowali w Rudzienicach. W klasie B liderem jest Iskra Smykówko, a pierwszy raz wygrali piłkarze Góry Idzbark.

Nastolatka chodziła po dachu remizy w Łukcie, było podejrzenie próby samobójczej

Na dachu własnej remizy przyszło w niedzielny wieczór interweniować druhom z OSP Łukta. Ratowali stamtąd 14-letnią dziewczynę, która znajdowała się na dachu.

Musisz przeczytać

Kierowca miał 3 promile, jechał wężykiem po Drwęckiej, zatrzymał go przechodzień

Osobowy peugeot w poniedziałek po południu jechał całą szerokością ulicy Drwęckiej. Zaniepokoiło to jednego z mężczyzn, który zatrzymał nietrzeźwego kierującego, zabrał kluczyki i powiadomił policję.

Trzej zawodnicy Energa-Morliny w dwudziestce 1. Grand Prix Polski w Gliwicach

Rozpoczął się cykl turniejów Grand Prix Polski seniorów. Podczas inauguracyjnego w Gliwicach zagrali pingpongiści Energa-Morliny Ostróda. Najlepsze wynikowo zawody rozegrał Kuba Kwapiś.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie