PlebiscytWiemy kto na kogo głosował w 25. Plebiscycie na...

Wiemy kto na kogo głosował w 25. Plebiscycie na Sportowców Powiatu Ostródzkiego

-

PLEBISCYT. Ależ to był finisz wyścigu na lajki w 25. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. Tymczasem zobaczcie jak głosowali członkowie Kapituły 25. Plebiscytu.

Już w piątek w Hotelu Anders poznamy wszystkich laureatów 25. Plebiscytu / Fot. Dawid Foto Studio

Dobiegło końca głosowanie podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. W tym roku plebiscytowy wyścig odbywał się pod patronatem honorowym starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego. Natomiast podczas 25. Plebiscytu sponsorem tytularnym jest firma Animex-Morliny, której dyrektorem zarządzającym jest Zbigniew Nidzgorski.

Rywalizacja o palmę pierwszeństwa w głosowaniu internetowym na naszym profilu facebookowym był godny największych fighterów. Walka toczyła się do ostatnich minut o 1. miejsce w wyścigi na polubienia. Najlepsi przekroczyli grubo ponad 600 lajków. O tym kto wygrał głosowanie facebookowiczów zdecydowało kilkanaście głosów. Podobnie było w dwóch pozostałych kategoriach – Piłkarza Powiatu Ostródzkiego i Najpopularniejszy Klub Sportowy – aczkolwiek tam liderzy na finiszu mieli dość bezpieczną przewagę. Na razie podsumowujemy wszystkie głosowania i w poniedziałek po południu laureaci otrzymają od nas zaproszenia na Galę i Bal Sportowca, która odbędzie się 17 lutego w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Przypominamy jednak, że o ostatecznej klasyfikacji w dwóch kategoriach – Najpopularniejszy Sportowiec i Najpopularniejszy Piłkarz – na liście laureatów decydują nie tylko głosy oddane przez internautów. Do tego dochodzą głosy oddane przez kluby sportowe, które wzięły udział w 25. Plebiscycie oraz swoje punkty w ankietach przyznawała Kapituła. Zatem ciekawe jak głosowali przedstawiciele lokalnych klubów oraz przedstawiciele Kapituły plebiscytowej.

Zatem rzućmy okiem jak głosowało dwóch przedstawicieli naszej Kapituły, w której znaleźli się m.in. starosta ostródzki Andrzej Wiczkowski, przedstawiciel sponsora tytularnego Animex-Morliny Zbigniew Nidzgorski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, wójt gminy Ostróda Bogusław Fijas, zastępca burmistrza Morąga Leszek Biernacki, wójt gminy Dąbrówno Piotr Zwaliński czy prezes zarządu Hotelu Anders Tomasz Dowgiałło.

Piotr Zwaliński, wójt gminy Dąbrówno w głosowaniu pierwsze miejsca przyznał „swoim” sportowcom / Fot. Marcin Tchórz

Na lokalny patriotyzm podczas przyznawania punktów postawił wójt gminy Dąbrówno Piotr Zwaliński. Wprawdzie nie miał przedstawicieli swojego samorządu w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec, ale poradził sobie świetnie. Utrzymując dobrosąsiedzkie stosunki z gminą Grunwald 1. miejsce i 10 punktów przyznał reprezentantowi AMK Enduro Grunwald, specjalizującemu się w rajdach enduro Sebastianowi Bruździe. Natomiast w głosowaniu na Najpopularniejszego Piłkarza wybór wójta był dość czytelny. Na pierwszych trzech miejscach wpisał zawodników A-klasowego Velu, a najwięcej punktów wpisał przy nazwisku Dawida Szpejny.

Ciekawe, ale dość przewidywalne, było punktowanie w wykonaniu wójta gminy Ostróda Bogusława Fijasa.

– Gmina Ostróda wspiera sport i wszelkie inicjatywy oraz wydarzenia sportowe, które odbywają się na naszym terenie – mówi Bogusław Fijas, wójt gminy Ostróda. – Cieszymy się, że wspierani przez nasz samorząd sportowcy zdobywają medale na arenach krajowych i międzynarodowych. Dlatego najwięcej punktów w obu kategoriach przyznałem reprezentantom naszej gminy.

Bogusław Fijas, wójt gminy Ostróda najwięcej punktów przyznał najsilniejszemu człowiekowi gminy / Fot. Marcin Tchórz

W kategorii Najpopularniejszy Sportowiec na 1. miejscu w punktowaniu wójta znalazł się najsilniejszy człowiek gminy Ostróda, zdobywca złotych medali na Pucharze Świata w wyciskaniu sztangi leżąc Artur Wiśniewski z Grizzli Team Wirwajdy. Natomiast w kategorii Najpopularniejszy Piłkarz wójt przyznał punkty piłkarzom z klubów piłkarskich gminy Ostróda, ale najwięcej dostał Adrian Sadowski z Płomienia Turznica.

U nas właśnie trwa podsumowywanie waszych i naszych głosów. Jak już wcześniej pisaliśmy zaproszenia do laureatów trafią w poniedziałek. A ostateczną klasyfikację głosowania podczas 25. Plebiscytu poznamy na Gali i Balu Sportowca w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, To już w piątek 17 lutego o godz. 19.

NAGRODY ZA GŁOSY I POLUBIENIA NOS PORTAL

Sponsorzy 25. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ostródzkiego 2022 przygotowali kilka atrakcyjnych i cennych niespodzianek. Do jednego z uczestników naszej zabawy trafi klimatyzator produkcji szwedzkiej firmy INNOVA ufundowany przez ostródzką spółkę PREPRIM. Kolejną nagrodą dla naszych internautów będzie wizyta w salonie Golden Rose Tattoo, gdzie będzie można sobie sprawić tatuaż. Takich nagród mamy dwie. Poza tym jednemu ze szczęśliwców podarujemy też weekend dla dwóch osób w czterogwiazdkowym Hotel Zamek Ryn. Fundatorem tej nagrody jest nasz partner Hotel Anders w Starych Jabłonkach.

Ten klimatyzator trafi do jednego z głosujących / Fot. Archiwum

LISTY NOMINOWANYCH W KATEGORII SPORTOWIEC, PIŁKARZ, KLUB T

REGULAMIN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

„Skończyły się żarty”, Wojciech Mann i Piotr Bukartyk na żywo w Olsztynie!

KULTURA. "Skończyły się żarty. Mann i Bukartyk" to jedyny w swoim rodzaju spektakl autorstwa zachowującego anonimowość pisarza-widmo. Z niewielkimi poprawkami Wojciecha Manna i współpracującego z nim od dwudziestu lat Piotra Bukartyka.

Piotr Sikora obronił ostatnią jedenastkę, Sokół piąty raz wywalczył puchar

PIŁKA NOŻNA. Piąty puchar był celem piłkarzy Sokoła Ostróda. W pierwszy triumf w czwartym finałowym występie celowali zawodnicy Tęczy Biskupiec. 120 minutach bez goli i dopiero po serii rzutów z punktu karnego Wojewódzki Puchar Polski zdobyli Ostródzianie.

Nowe mieszkania w Ostródzie i Kajkowie – inwestycje CREDO przy ul. 1 Dywizji i ul. Widok

Rynek nieruchomości w Ostródzie i okolicach rozwija się dynamicznie. Coraz więcej osób poszukuje nowoczesnych mieszkań w spokojnych lokalizacjach, które zapewniają szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Na te potrzeby odpowiada spółka CREDO – deweloper z ugruntowaną pozycją na rynku, realizujący nowoczesne inwestycje mieszkaniowe w Ostródzie oraz w Kajkowie.

Ostatni dzień zapisów do 10. Ostródzkiego Półmaratonu św. Jerzego, zapraszamy

OSTRÓDA. Środa (10 czerwca) to ostatni dzień zapisów online do 10. Ostródzkiego Półmaratonu św. Jerzego. O godz. 23.59 lista startowa w sieci zostanie zamknięta. We wtorek przed północą zapisanych było 241 biegaczy. Na półmaraton zapraszamy 21 czerwca.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

W środę czas na finał, Sokół powalczy o piąty Wojewódzki Puchar Polski

PIŁKA NOŻNA. W środę o godzinie 19 stadion przy ul. 3 Maja w Ostródzie stanie się areną jednego z najważniejszych meczów sezonu. Sokół Ostróda zmierzy się z Tęczą Biskupiec w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Gospodarze staną przed szansą zdobycia piątego trofeum w historii klubu.

Lena Galanek stanęła na podium zawodów Pucharu Świata w Norymberdze

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE. Dobrze na zawodach World Cup w Norymberdze zaprezentowali się taekwondziści Victorii Morąg. Podopieczni Bartosza Małeckiego na turnieju w Niemczech wywalczyli jedno miejsce medalowe.

Musisz przeczytać

„Skończyły się żarty”, Wojciech Mann i Piotr Bukartyk na żywo w Olsztynie!

KULTURA. "Skończyły się żarty. Mann i Bukartyk" to jedyny w swoim rodzaju spektakl autorstwa zachowującego anonimowość pisarza-widmo. Z niewielkimi poprawkami Wojciecha Manna i współpracującego z nim od dwudziestu lat Piotra Bukartyka.

Piotr Sikora obronił ostatnią jedenastkę, Sokół piąty raz wywalczył puchar

PIŁKA NOŻNA. Piąty puchar był celem piłkarzy Sokoła Ostróda. W pierwszy triumf w czwartym finałowym występie celowali zawodnicy Tęczy Biskupiec. 120 minutach bez goli i dopiero po serii rzutów z punktu karnego Wojewódzki Puchar Polski zdobyli Ostródzianie.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie