PlebiscytBiegacz na orientację Paweł Tadejewski najpopularniejszym sportowcem powiatu

Biegacz na orientację Paweł Tadejewski najpopularniejszym sportowcem powiatu

-

PLEBISCYT. Blisko 200 osób gościło na Gali i Balu Sportowca podsumowującej 25. Plebiscyt na Sportowca Powiatu Ostródzkiego 2022. Najpopularniejszym sportowcem został Paweł Tadejewski, biegacz na orientację Orkana Ostróda.

W Hotelu Anders poznaliśmy najpopularniejszych sportowców powiatu ostródzkiego 2022 roku / Fot. Kinga Tchórz

Przez kilka tygodni trwał wybór podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022 zorganizowany przez serwis internetowy www.nos-portal.pl. 25. Plebiscyt odbywał się pod honorowym patronatem starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego. Sponsorem tytularnym wydarzenia była firma Animex-Morliny. Do głosownia w trzech kategoriach – sportowiec, piłkarz, klub – nominowanych było 92 kandydatury, spośród których internauci, kluby sportowe i kapituła plebiscytu wybrali 16 laureatów, którzy w piątek w Hotelu Anders odebrali nagrody.

W kategorii Najpopularniejszy Klub Powiatu Ostródzkiego w głosowaniu internetowym na profilu facebookowym NOS Portal bezkonkurencyjna okazała się Akademia Piłkarska Ostróda. “APka” od początku do końca z mniejszą lub większą przewagą przewodziła w wyścigu na lajki i na mecie w bezpośrednim boju była lepsza od AMK Enduro Grunwald.

Kolejną kategorią naszej plebiscytowej zabawy był wybór Najpopularniejszego Piłkarza Powiatu Ostródzkiego 2022 roku. W tej już liczyły się głosy internautów, klubów oraz kapituły plebiscytu. Wśród piątki laureatów na Gali i Balu Sportowca znaleźli się Piotr Kuper z MKS Miłakowo (5. miejsce), Jakub Kisiel z Tęczy Miłomłyn (4. miejsce), Adrian Gęstwicki z Kormorana Zwierzewo (3. miejsce), Dawid Szpejna z Velu Dąbrówno (2. miejsce). A tytuł najpopularniejszego piłkarza wśród kilkudziesięciu nominowanych zdobył Radosław Teliszewski, zawodnik Płomienia Turznica.

Kapituła plebiscytu Nagrodę Fair Play przyznała Tomaszowi Seginowi (MKS Miłakowo). Zawodnik ten był w czołówce głosowania internetowego podczas, ale ktoś zrobił mu niedźwiedzią przysługę i “postarał się” o głosy z krajów Bliskiego Wschodu. Wtedy liczba lajków na koncie Tomasza Segina lawinowo wzrosła. Widząc to sportowiec poprosił o wycofanie jego nazwiska z listy nominowanych, chcąc być fair wobec innych konkurentów.

W głównej kategorii 25. Plebiscytu – Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Ostródzkiego 2022 – wyniki na pewno mogły zaskoczyć. Miejsce na najniższym stopniu podium zajęła zawodniczka MMA Team Ostróda Paulina Wiśniewska. Drugi w głosowaniach został Marcin Ociepski, ubiegłoroczny mistrz Polski w siatkówce plażowej. Tytuł najpopularniejszego sportowca powiatu ostródzkiego 2022 powędrował w ręce czterokrotnego mistrza Polski 2022 weteranów w biegu na orientację Pawła Tadejewskiego z ostródzkiego Orkana.

DZIESIĄTKA NAJPOPULARNIEJSZYCH SPORTOWCÓW POWIATU OSTRÓDZKIEGO 2022 
1. Paweł Tadejewski (biegi na orientację), 2. Marcin Ociepski (siatkówka plażowa), 3. Paulina Wiśniewska (MMA), 4. Natalia Stachowicz (karate kyokushin), 5. Anna Jabłońska (motocross/rajdy enduro), 6. Maciej Wiśniewski (triathlon), 7. Filip Chełchowski (grappling/brazylijskie jiu jitsu), 8. Kacper Petaś (tenis stołowy), 9. Adrian Zalewski (piłka ręczna), 10. Sebastian Bruzda (rajdy enduro)

Wkrótce na profilu FB NOS Portal fotorelacja z Gali i Balu Sportowca w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, a w niedzielę wieczorem relacja filmowa z tego wydarzenia. Śledźcie media społecznościowe NOS Portal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Droga z Miłomłyna do Tardy tylko częściowo będzie mieć nową nawierzchnię

GMINA MIŁOMŁYN. Trzy kilometry z Miłomłyna w kierunku Tardy. Na takim odcinku droga powiatowa będzie mieć nową nawierzchnię. Ponad kilometr do Tardy kierowcy nadal będą jeździć swoimi autami po dziurawej jezdni.

Baraż Sokoła w Grabowie biletowany, bilety na mecz z Constractem za 15 PLN

PIŁKA NOŻNA. W sobotę o godz. 15 na boisku w Grabowie piłkarze Sokoła Ostróda w pierwszym meczu barażowym o awans do IV ligi zmierzą się Constractem Lubawa. Wstęp na sobotni mecz będzie biletowany.

Zapraszamy na 180. rocznicę pierwszego sztychu na budowie Kanału Elbląskiego

GMINA MIŁOMŁYN. Za tydzień w Miłomłynie będziemy świętować 180. urodziny Kanału Elbląskiego. Jubileuszowi będzie towarzyszyć 6. rekonstrukcja historyczna rozpoczęcia budowa, podczas której zrobiony zostanie symboliczny pierwszy sztych.

Przy ostródzkim szpitalu działa pracownia rezonansu magnetycznego

OSTRÓDA. Pracownia rezonansu magnetycznego MR Diagnostic obsługuje już pacjentów w Ostródzie. Prowadzona jest rejestracja pacjentów na badania prywatne. Można zarejestrować się telefonicznie pod nr tel. (89) 506 55 99.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Concordia może dogonić Sokoła, w sobotę w Ostródzie finał Pucharu Polski

PIŁKA NOŻNA. Stadion miejski przy ul. 3 Maja w Ostródzie będzie w sobotę (22 czerwca) areną finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Niestety nie zagra w nim Sokół. O godz. 19 naprzeciw siebie staną Concordia Elbląg i Tęcza Biskupiec.

Strażacy w Ostródzie kopali najlepiej, rywali odprawili bez straty bramki

PIŁKA NOŻNA. Kadra wojewódzka Warmii i Mazur Straży Pożarnej najlepiej spisała się w Turnieju Służb Mundurowych. Strażacy wygrali wszystkie turniejowe spotkania, a przez całe zmagania zagrali na zero z tyłu.

Musisz przeczytać

Droga z Miłomłyna do Tardy tylko częściowo będzie mieć nową nawierzchnię

GMINA MIŁOMŁYN. Trzy kilometry z Miłomłyna w kierunku Tardy. Na takim odcinku droga powiatowa będzie mieć nową nawierzchnię. Ponad kilometr do Tardy kierowcy nadal będą jeździć swoimi autami po dziurawej jezdni.

Baraż Sokoła w Grabowie biletowany, bilety na mecz z Constractem za 15 PLN

PIŁKA NOŻNA. W sobotę o godz. 15 na boisku w Grabowie piłkarze Sokoła Ostróda w pierwszym meczu barażowym o awans do IV ligi zmierzą się Constractem Lubawa. Wstęp na sobotni mecz będzie biletowany.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie