Na sygnaleNapastnik na stację paliw to ostródzianin, w czasie napadu...

Napastnik na stację paliw to ostródzianin, w czasie napadu był kompletnie pijany

-

- Reklama -

OSTRÓDA. W noworoczny poniedziałek nie można było przesłuchać mężczyzny, który w sylwestrowy wieczór napadał na ostródzką stację paliw. Zatrzymany przez policjantów sprawca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Musiał wytrzeźwieć by został przesłuchany.

Sprawca napadu na ostródzką stację paliw był pod wpływem alkoholu / Fot. Marcin Tchórz

Przypomnijmy: w sylwestrowy wieczór przed godziną 21 uzbrojony mężczyzn wszedł do sklepu na stacji paliw w centrum Ostródy. Krzyczał i oddał strzał w kierunku lady. Pisaliśmy o zdarzeniu TUTAJ.

Prawdopodobnie miał być to napad na tle rabunkowy. Jednak sprawca nie zdążył nic ukraść, ponieważ został spłoszony przez patrol policyjny, który przyjechał na tankowanie. Policjanci ruszyli za wybiegającym ze sklepu na stacji paliw mężczyzną. Sprawca szybko został ujęty i zabezpieczono też broń gazową, którą użył do napadu.

W czasie popełnienia przestępstwa sprawca był pijany. Po zatrzymaniu podczas badania na zawartość alkoholu w organizmie wynik wskazał ponad 2 promile. Mężczyzna do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy został osadzony w tzw. pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Według nieoficjalnych informacji sprawca do mieszkaniec Ostródy w wieku około 40 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie