SportJulia Szarmach wygrała 3. Grand Prix Polski żaków, dopiero...

Julia Szarmach wygrała 3. Grand Prix Polski żaków, dopiero w finale straciła seta

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Tutaj stawiała pierwsze kroki, tutaj zaczęła swoją przygodę pingpongową. Julia Szarmach z Energi-Morliny Ostróda w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji wygrała turniej 3. Grand Prix Polski żaków.

Julia Szarmach jak przed laty jej tata triumfowała przed własną publicznością / Fot. Marcin Tchórz

Spośród ponad 200 zawodników, którzy wystartowali w kategorii dziewcząt Julia Szarmach rozstawiona była z numerem 1 podczas 3. Grand Prix Polski żaków rozgrywanego w Ostródzie. W hali OCSiR wychowanka Energi-Morliny z łatwością eliminowała kolejne rywalki. Do finału podopieczna Bartosza Szarmacha awansowała nie tracąc seta. Dopiero podczas finałowej rywalizacji, w której zmierzyła się z Nicolą Kuboszek (Cukrownik Chybie).

Ostródzianka pewnie wygrała dwa pierwsze sety. Była na dobrej drodze do wygrania turnieju bez straconej partii. Kiedy w trzecim secie Julia Szarmach prowadziła 10:9 trenerka jej rywalki wzięła czas. Było to z korzyścią dla Kuboszek, która wygrała kolejne akcje i seta, dzięki czemu została jeszcze w meczu. Jednak w czwartej partii żaczka Energi-Morliny wróciła do swojej gry i jak w pierwszych dwóch pewnie rozstrzygnęła na swoją korzyść. Julia Szarmach zajęła 1. miejsce w GP Polski żaczek.

W niedzielę w hali OCSiR grał jeszcze Antoni Szarmach. Żak Energi-Morliny rywalizację w 3. GP Polski zakończył w przedziale miejsce 5.-8.

Finałowy mecz Julia Szarmach wygrała 3:1 / Fot. Marcin Tchórz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie