Bez kategoriiStrzelanina na boiskach w Tyrowie i Miłakowie, Gradys skuteczny...

Strzelanina na boiskach w Tyrowie i Miłakowie, Gradys skuteczny na piątkę

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. W grupie 2 klasy A nasi faworyci trochę postrzelali w sobotę. Na Estadio Toronto grad goli, bo LKS Tyrowo wygrał aż 9:0. Dobrą skuteczność zaprezentował też MKS Miłakowo.

Mariusz Gradys zdobywa jedną z pięciu bramek w pojedynku z Piastem Wilczęta / Fot. Mariusz Gardecki

Piłkarze Piasta Wilczęta nie będą dobrze wspominać sobotniego wyjazdu do gminy Ostróda. Goście cudem uniknęli dwucyfrowej porażki. Liderzy z Tyrowa na własnym boisku z godnością podjęli rywali. Spotkanie od pierwszego gwizdka arbitra zdominowane było przez podopiecznych Łukasza Goździejewskiego. Super w spotkanie wszedł Radosław Gajewski, który w pierwszych 45 minutach ustrzelił hat-trick. Jednak chyba najbardziej zadowolonym po zdobyciu gola w ekipie gospodarzy był 15-latek Tomasz Klimek, który wpisał się na listę strzelców.

Czterobramkowa przewaga do przerwy to było za mało dla tyrowian. W drugiej części gry na Estadio Toronto kibice obejrzeli popis mega egzekutora. Mariusz Gradys, zapewnił grad goli, pięć razy wpakował piłkę do bramki Piasta i mocnym stemplem przypieczętował czwarte, kolejne zwycięstwo LKS Tyrowo.

LKS Tyrowo - Piast Wilczęta 9:0 (4:0) 
Bramki: Gradys 5, Gajewski 3, Klimek

Derby powiatu ostródzkiego rozegrane zostały na boisku w Miłakowie. MKS podejmował zamykającego klasyfikacje Warmiaka Łukta. Kibice gospodarzy wreszcie doczekali się skutecznej gry swoich piłkarzy. Podobnie jak w Tyrowie na boisku w Miłakowie było do przerwy 4:0. W pierwszej części gry mecz ustawili dwukrotnie Marcin Brzuziewski, po jednym trafieniu dołożyli Karol Joniuk z Tomaszem Seginem.

W drugiej części podopieczni Dariusza Giemzy nie dążyli do osiągnięcia rekordowego wyniku. Jeszcze raz bramkarza Warmiaka pokonał Segin, a ostatni do meczowych statystyk w ekipie gospodarzy wpisał się Przemysław Krysiak, który wykorzystał rzut karny. Pod koniec spotkania zespół z Łukty zdobył honorowego gola.

MKS Miłakowo - Warmiak Łukta 6:1 (4:0) 
Bramki dla MKS: Brzuziewski 2, Segin 2, Joniuk, Krysiak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie