SportOstródzcy karatecy z turnieju w Węgorzewie wrócili z workiem...

Ostródzcy karatecy z turnieju w Węgorzewie wrócili z workiem medali

-

KARATE KYOKUSHIN. Pazerni na zdobycze medalowe na turnieju w Węgorzewie byli zawodnicy Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate. Podczas rywalizacji na wschodzie Warmii i Mazur ostródzianie zdobyli aż 23 medale.

Trenerzy OKKK odebrali nagrody za 3.miejsce w klasyfikacji klubowej / Fot. Archiwum OKKK

Dwa tygodnie przed turnieju IKO Polish Open w Ostródzie (na turniej do hali OCSiR zapraszamy 20 kwietnia) mega formą błysnęli podopieczni Artura Małża. Zawodnicy Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate pojechali do Węgorzewa i rozwalili system. Ostródzianie wywalczyli 3. miejsce w klasyfikacji klubowej.

Złożyły się na to aż 23 miejsca medalowe jakie wywalczyli karatecy z Ostródy. Na matach w Węgorzewie zawodnicy OKKK zdobyli 6 złotych medali, 9 srebrnych i 8 brązowych krążków.

MEDALIŚCI Z OKKK
Złoci medaliści: Małgorzata Gajewska, Anna Oleksiuk, Jan Kajetanek, Kajetan Gładysiak, Łukasz Kulesza, Antoni Borowski; srebrni medaliści: Hanna Ruda, Adam Bartuszewicz, Filip Zając, Filip Krawiec, Tomasz Zastawny, Kornel Janiszewski, Nataniel Gesek, Kacper Zabujść, Tobiasz Czołgaczewski; brązowi medaliści: Katia Rudenko, Wiktoria Krajza, Mateusz Kajetanek, Stanisław Projs, Filip Mateusiak, Jakub Szymański, Antoni Zając, Jan Jasiński.