- Reklama -

Sport

Juniorzy Victorii Morąg lubią brąz, wywalczyli trzy na mistrzostwach Polski

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE. Zuzanna Gotówko, Szymon Ostrowski i Piotr Zawadzki to medaliści mistrzostw Polski juniorów rozegranych w Szczecinku. Taekwondziści morąskiej Victorii z brązowymi medalami wrócili z Zachodniego Pomorza.

Miłakowo goni Wałszę, punkt Tęczy w Zalewie, Iskra zgaszona przez rezerwy

PIŁKA NOŻNA. W regionalnej Serii A rozpędził się MKS Miłakowo, goni lidera grupy 2, do którego zmniejszył stratę do 4 punktów. Na stadionie lekkoatletycznym w Ostródzie rezerwy Sokoła lepiej biegały za piłką od Iskry Smykówko i z rzeczoną wysoko wygrały.

Mastersi z całej Polski polubili Ostródę i drugi raz z kolei grają tu o mistrzostwo

TENIS STOŁOWY. Ponad 300 zawodników w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przez trzy dni rywalizuje w Mistrzostwach Polski Masters. Pingpongiści w wieku od 40 do ponad 80 lat rywalizują o medale i tytuły mistrzowskie.

Debiut trenera z Mazurem, Kormoran u siebie z Dębem, A-klasowe derby w Ostródzie

PIŁKA NOŻNA. Drugi tydzień z kolei czwartoligowcy ostródzkiego Sokoła zagrają u siebie. W 27. kolejce w meczu z Mazurem Ełk zadebiutuje nowy trener "Trójkolorowych". W okręgówce z naszych ekip tylko Kormoran Zwierzewo zagra u siebie, walkę o punkty zacznie w niedzielne południe.

Najsilniejszy sołtys w Polsce dźwigał na medal na Pucharze Świata w Siedlcach

SPORTY SIŁOWE. Artur Wiśniewski, siłacz z Grizli Team Wirwajdy, najsilniejszy sołtys w Polsce nie zawodzi. Worek medali przywiózł z zawodów Pucharu Świata w wyciskaniu sztangi leżąc, które rozegrane zostały w Siedlcach.

Oni to zrobili! Pingpongiści Energi-Morliny Ostróda awansowali do Superligi

TENIS STOŁOWY. Ostróda wraca na salony polskiego ping-ponga. Tenisiści stołowy ostródzkiej Energi-Morliny w Bielsku Białej w drugim meczu barażowym zapewnili sobie awans do elity polskich drużyn czyli Superligi. Brawo panowie!

Nowy trener Sokoła stawia na rozwój zawodników i walkę o awans

PIŁKA NOŻNA. Niespełna miesiąc bez pracy był nowy trener pierwszego zespołu ostródzkiego Sokoła Rafał Więckowski. Pod koniec kwietnia przestał prowadzić III-ligową Elanę Toruń. Teraz będzie szkoleniowcem Trójkolorowych, z którymi na dobry początek powalczy o Wojewódzki Puchar Polski.

Bracia Kajetanek „pozamiatali” w Bułgarii, po Janie Mateusz stanął na podium

KARATE KYOKUSHIN. Z dwoma medalami z mistrzostw Europy w Bułgarii wrócą zawodnicy Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate Jan i Mateusz Kajetanek. Po sobotnim sukcesie Jana dzień później miejsce na podium wywalczył Mateusz.

Najnowsze

Strażacy ochotnicy z gminy Morąg w sobotę na stadionie powalczą o mistrzostwo

GMINA MORĄG. Stadion miejski przy ul. Żeromskiego w Morągu w sobotę będzie najbezpieczniejszym pod względem przeciwpożarowym miejscem w gminie. Tam odbędą się obchody Gminnego Dnia Strażaka, a chwilę później druhowie powalczą w zawodach sportowo-pożarniczych.
- Reklama -

Piłkarska czerwcówka zaczęła się porażką Huraganu, w czwartek wygrał Grunwald

PIŁKA NOŻNA. Na boiskach w Morągu i we Frygnowie wystartował długi czerwcowy weekend z piłką regionalną. Zaległości z marca w klasie okręgowej nadrobił Huragan. Zaś po procesji w Boże Ciało z wyprzedzeniem o A-klasowe punkty walczył GKS Grunwald. Prezentujemy też rozkład jazdy na dalszą część czerwcówki.

Blisko 1,6 mln zł dla Ostródy, nowa sztuczna murawa „wyrośnie” przy 3 Maja

OSTRÓDA. Po 15 latach eksploatacji boczne boisko na stadionie miejskim doczeka się gruntownej modernizacji. W Ostródzie minister sportu i turystyki Jakub Rutnicki przekazał informację o dofinansowaniu inwestycji kwotą blisko 1,6 mln zł. Dzięki temu na obiekcie przy ul. 3 Maja „wyrośnie” nowa sztuczna trawa.

Musisz przeczytać

Strażacy ochotnicy z gminy Morąg w sobotę na stadionie powalczą o mistrzostwo

GMINA MORĄG. Stadion miejski przy ul. Żeromskiego w Morągu w sobotę będzie najbezpieczniejszym pod względem przeciwpożarowym miejscem w gminie. Tam odbędą się obchody Gminnego Dnia Strażaka, a chwilę później druhowie powalczą w zawodach sportowo-pożarniczych.

Piłkarska czerwcówka zaczęła się porażką Huraganu, w czwartek wygrał Grunwald

PIŁKA NOŻNA. Na boiskach w Morągu i we Frygnowie wystartował długi czerwcowy weekend z piłką regionalną. Zaległości z marca w klasie okręgowej nadrobił Huragan. Zaś po procesji w Boże Ciało z wyprzedzeniem o A-klasowe punkty walczył GKS Grunwald. Prezentujemy też rozkład jazdy na dalszą część czerwcówki.

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie

LEŚNY ZRYW. Blisko 200 osób chce pobiec, posadzić las i pomóc

GMINA OSTRÓDA. 8 kwietnia o godz. 23.59 zakończą się zapisy internetowe uczestników 2. edycji Leśnego Zrywu w Starych Jabłonkach. Tam 11 kwietnia czekają dwa dystanse i dobre uczynki do zrobienia.

Najpierw mistrzostwa świata amatorów, a później kierunek na zawodowstwo

Paulina Wiśniewska z MMA Team Ostróda wychodzi na ostatnią prostą przygotowań do Amatorskich Mistrzostw Świata, które za kilkanaście dni rozpoczną się w Serbii. Będzie bronić brązowego medalu.

Kormoran nie wyleciał z okręgówki, wygrał barażowy dwumecz o utrzymanie

PIŁKA NOŻNA. W przyszłym sezonie rozgrywek w klasie okręgowej gmina Ostróda będzie reprezentowana przez dwie drużyny. Barażową rywalizację z Radomniakiem Radomno wygrali piłkarze Kormorana Zwierzewo.